Строительство жилых домов и административных
зданий  в  г. Чебоксары   и  Чувашской Республике

Скачать атестація лікарів спеціалістів фтизіатрія тести и челинцев русское сельское хозяйство

19 груд. 1997 Положення про порядок проведення атестації лікарів (додається). 1.2. " лікар-спеціаліст" проводиться в комісіях, що створюються при. На аттестацию (предаттестационный цикл) Атестація лікарів на категорію та Ультразвукова діагностика Фізіотерапія Фтизіатрія Функціональна праці Гігієна харчування Неврологія (спеціаліст) Дерматовенерологія. Атестація лікарів на категорію та спеціалізацію - Тести і відпові для підготовки до екзамену на атестацію Неврологія (спеціаліст) Дитяча фтизіатрія.

5 квіт. 2017 Сімейна медицина – цікаві тести та відповіді до них. Для тих, хто полюбляє вдосконалювати та перевіряти свій рівень знань, пропонуємо пройти 10 тестів. Почав діяти наказ МОЗ України про зміни у атестації лікарів Заболевания органов пищеварения · Интервью специалиста · Кожа. Проведеної Центром незалежного тестування ТДМУ, студентка ІІ курсу закладів Тернополя та Тернопільської області (лікарі загальної практики кардіологи, ендокринологи та інші спеціалісти), 33 учасники з ТДМУ та 2 Асоціація фтизіатрів Тернопілля · Асоціація педіатрів Тернопільської област. Терапії 2 · Травматології · Трансплантології · Урології · Фтизіатрії і пульмонології Порядок атестації лікарів регламентується наказом Міністерства охорони Бали зараховуються при проходжені лікарем ПАЦ і повинні бути Обіймання посади головного позаштатного спеціаліста району, міста, област. Професія лікаря — це безперервний, самовідданий процес постійного розвитку Наводимо погляд провідних вітчизняних спеціалістів післядипломної освіти (www.umj.com.ua), а згодом — перевірити їх в системі тестування on-line. отримує сертифікат про засвоєння матеріалу та 1 бал для атестації на.

7 апр 2014 приказ № 147 от 22.02.17г категория врачам фтизиатрия от 29 ноября Тесты для прохождения тестирования на присвоение.

Строящиеся объекты

 

Уже построили

ул. Ярмарочная 15/1

91-квартирный жилой дом переменной этажности
г. Чебоксары, ул. Ярмарочная 15/1

ул. Ярмарочная, д.15

Жилой дом.
г. Чебоксары, Ул. Ярмарочная, д.15

ул. Гагарина, д. 39

129-квартирный жилой дом переменной этажности со встроено-пристроенными предприятиями обслуживания
г. Чебоксары, ул. Гагарина, д. 39

ул. Нижегородская, д.4

Многофункциональный комплекс: 25-квартирный жилой дом с пристроенными офисными помещениями и кафе
г. Чебоксары, ул. Нижегородская, д. 4

ул. Ярмарочная, д. 11

169-квартирный жилой дом переменной этажности
г. Чебоксары, ул. Ярмарочная, д. 11

ул. Ярмарочная, 7/2

ул. Ярмарочная, 9/2

Mandirazo © 2013
www.000webhost.com